مقاله درباره ی هر موضوعی

من مهدي هستم.علاقه زيادي به خواندن مقاله دارم به خاطر همين در وبلاگم ميگذارم تا همه استفاده كنند.خواهش ميكنم نظر فراموش نشه

 
جن پتس حیوان خانگی که انسانها ساختند!

دانشمندان  علم ژنتیک  با بی رحمی  تمام  موجودی  ساخته اند  که کاملاً  درد را  احساس می‌کند  ولی  نمیتواند  جیغ  بکشد  

  
این موجود زنده در حالت خواب زمستانی در بسته‌بندی‌های مخصوص درفروشگاه‌های این شرکت عرضه می‌شود.

حیوان خانگی ساخته شده درشرکت جن‌پتس مانند دیگر حیوانات دچار درد و رنج می‌شود اما به گونه‌ای ساخته شده که هنگام درد، سر و صدای زیادی نمی‌کند.

عمر این حیوان یک تا سه سال است و پس از خروج از بسته بندی و برخاستن از خواب زمستانی به سرعت با انسان و کودکان انس می‌گیرد.
  
این شرکت اعلام کرده است که به زودی فروش انبوه محصول خود را در قفسه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و نمایندگی‌های خود آغاز می‌کند و اکنون در حال ثبت و اهدای حق نمایندگی فروش است.

این شرکت با استفاده ازدستاوردهای مهندسی ژنتیک، بااصلاح و دستکاری مولکول‌های دی‌ان‌آ (‪(DNA‬که حاوی اطلاعات زیستی جانداران است اقدام به تولید انبوه و فروش پستانداران زنده کرده است.

بسته‌بندی‌ها دارای نشانگر ضربان قلب حیوان، چراغ ال‌ایی‌دی ‪LED‬که درجه تازگی حیوان را نشان می‌دهد ولوله ویژه تغذیه است
شرکت سازنده این حیوانات اعلام کرده است که آنها مانند دیگر حیوانات، دارای عضله، استخوان و خون هستند و اگر قسمتی از بدن آنها بریده شود، خونریزی می‌کنند و در صورت عدم مراقبت جان خواهند باخت.

دی‌ان‌ای این حیوانات بر اساس فن‌آوری میکرواینجکشن تخم (‪Zygote Micro‬ ‪ (Injection‬ تهیه شده است.این فن‌آوری در سال ‪ ۱۹۹۷‬بوجود آمده است و در سال ‪ ۲۰۰۳‬ از آن برای تلفیق دی‌ان‌آی انسان و خرگوش با موفقیت استفاده شد.

اقدام شرکت جن‌پتس دغدغه فیلسوفان و حامیان حقوق انسان و حیوانات را بار دیگرگوشزد می‌کند و بیم زندگی در جهانی مانند "جزیره دکتر مونرو" را به ذهن متبادر می‌کند.

در جزیره دکتر مونرو که یک داستان تخیلی مربوطبه چند دهه پیش است، حیواناتی زندگی می‌کنند که نیمی انسان و نیمی حیوان‌اند.

به نظر می‌رسد با عرضه انبوه این حیوانات خانگی،که برخی خصوصیات عروسک‌ها را نیز دارا هستند، نسلی از کودکان پرورش می‌یابند که تفکر متفاوتی در مورد حیات، سر منشا و ماهیت آن در ذهن خواهندداشت و به این ترتیب نگاه آنان به زندگی و فرهنگ زیستی آنان دگرگون خواهدشد.  یک موجود زنده که توسط دی ان ای هایی ترکیبی از حیوان و انسان و علم مهندسی ایجاد و ساخته شده .

میدونم که تعجب کردید و هزار تا سوالبراتون اینجا شد ،خوب تصمیم دارم به یک سری از سوالها که برای خودم هم اولش ایجاد شد و جوابش و با تحقیق گرفتم ، پاسخ بدم .

آیا جن پتس  زنده است و  نفس میکشد  ؟
بله جن پتس زنده است و نفس میکشد ، عضله و خون دارد ولی با القاء خواب زمستانی به این حالت در پلاستیک قرار گرفته است . در عین حال در همین حالت هم کاملا زنده است و از سوراخهایی که بر روی پلاستیک قرار دارد تنفس میکند.

آیا جن پتس  چشم هایش  را باز  میکند ؟
بله ! حدود بیست دقیقه بعد از اینکه بسته را باز کردید ، جن پتس کم کم بیدار میشود و زندگی خود را شروع میکند .

آیا جن پتس  احساسات  دارد و چه  نوع  موجودی  است ؟
بله ، جن پتس با تغییراتی که در دی ان ای آن ایجاد شده در هفت شخصیت یاکارکتر وارد بازار خواهد شد ، و شما میتوانید بنا به علاقه تان ، جن پتس باهوش، کم حرف ،شیطون ، مودب و یا اجتماعی را خریداری کنید.

*آیا جن پتس  رشد میکند  ؟ چند سال  عمر  میکند؟
جن پتس رشد کامل خود را داخل بسته انجام میدهد و میزان عمرش بسته به نوع آن از یک تا سه سال متفاوت است .

**توضیح  اضافه :
این محصول در دو مدل یکی با طول عمر یک سال و دیگری با طول عمر سه سال ودر هفت مدل پهلوان(قرمز) ماجراجو (نارنجی) شاد (زرد) آرام (سبز) متین(آبی) روحانی و رویایی(بنفش)ساخته شده‌است.

خوب بعد سوال وجواب ها ، جالبه براتون هم بگم که این کمپانی این محصول را تولید کرده تاجای عروسک و یا حیوانات خانگی را در منازل بگیرد و مشکلات حیوانات رانداشته باشد

این موجود زنده طوری ساخته شده که حرکات محدودی مانند یک نوزاد داشته باشد به گونه‌ای که مدفوع بسیار مختصر داشته باشد و به غذای کمی هم احتیاج دارد.قدآن حدود ۲۰ سانتیمتر و قطرش ۷ سانتیمتر است و جثه آن از این بزرگ‌ترنمیشود کاملاً درد را احساس می‌کند ولی نمیتواند اصوات بلند تولید کنددارای خون عضله و استخوان است و پس از خروج از جعبه ظرف ۲۰ دقیقه بیدارشده و چشم‌هایش را باز می‌کند.

شرکت bio-genica در استرلیاعروسک‌های جاندار موسوم به (Genpets) را به کمک علم مهندسی ژنتیک به این ترتیب که ترکیبی از ژن‌های خرگوش شامپانزه و خوک با استفاده از القای خواب زمستانی در جعبه نگهداری می‌شود و این جعبه ضربان قلب و میزان تازگی آن رانشان می‌دهد . در سراسر کره خاکی عرضه خواهد کرد